Статті

Перевірки податковими органами та органами соцстрахування: загальна інформація

Міністерство доходів та зборів було реорганізовано в державну фіскальну службу України, яке уповноважено направляти письмові запити та проводити такі види перевірок:
камеральні;
документальні (планові або позапланові; виїзні та невиїзні);
фактичні;
зустрічні.

Як обирати аудиторську фірму

На перший погляд вибір аудитора здається справою елементарною. Однак, вирішуючи, кому замовити аудит, фірми нерідко роблять невдалий вибір, який загрожує отриманням фінансових втрат в майбутньому. Що потрібно перевірити перед тим, як укладати договір з аудитором?

Ми пропонуємо шість критеріїв, за якими можна заздалегідь визначити якість передбачуваної перевірки. Отже, перш ніж укладати договір з аудитором, який на перший погляд вам підходить, перевірте ...

... В якому реєстрі внесено

Щодо оцінки об‘єктів для цілей оподаткування під час спадкування та дарування

У зв’язку з численними запитами суб’єктів оціночної діяльності,  нотаріусів, фізичних осіб щодо оцінки об’єктів спадщини, дарування з метою оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав, Фонд державного майна України на підставі повноважень, наданих йому Законами України «Про Фонд державного майна України», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», надає такі роз’яснення.
 

Застосування незалежної оцінки при визначенні звичайної ціни

Сьогодні податкові органи почали нараховувати податкові зобов’язання, щодо  від’ємних значень вартості об’єкта оподаткування при продажі, у результаті застосування звичайної ціни.
 
Для запобігання та упередження позовів,  відповідно до пункту 39 ПКУ слід залучати суб’єктів оціночної діяльності.
 
Пункт 39.3. ПКУ.